O skle

Protože…..

…skleněné obklady London Glass jsou elegantně krásné, hygienické, nenáročné na údržbu, moderní a nadčasové a v neposlední řadě splňují maximální požadavky lidí, kteří trpí různými alergiemi. Pro využití obkladových skel v interiéru, doporučujeme jednoznačně skla tvrzená. Tvrzením (kalením), zajistíte svému obkladovému sklu několikanásobně větší odolnost vůči prudkým tepelným změnám, nárazům, apod.
Montáž skleněného obkladu se provádí lepením na Mamuta a je hotové "raz-dva".
Proto není nač čekat - zavolejte nám a my Vám skleněný obklad do kuchyně pomůžeme vybrat, následně Vám sklo s grafikou, obkladové sklo v kuchyni zaměříme, vyrobíme a přijedeme namontovat.

Údržba designových interiérových skel je velmi snadná. Provádí se běžnými saponátovými prostředky na mytí skel a oken, či odmašťovači.

Používejte pouze čisticí prostředky bez abrazivních složek! Volbou velkoformátového obkladu minimalizujeme počet spár a předcházíme problému s jejich čištěním.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.